Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand – kontsert ja veiniõhtu Murimäe Veinikeldris 22. juulil

39,00109,00

Kutsume Murimäe Veiniõhtule koos Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandiga (live)!
Veiniõhtu algab kell 19.00, kuid külalisi ootame juba kell 18.00, sest varem tulles saate uudistada veinikeldris ning külastada viinamäge.

Piletid ja hinnad:

Tavapilet 39 €, sisaldab kontserdipiletit, pokaali Murimäe veini või alkoholivaba jooki.

Gurmeekorv ja kontsert kahele 109 € (Hinnas romantiline suvekontsert ning piknikukorv kahele, milles head ja paremat Ristorante LaMurii chef Maarjalt ning pudel vahuveini Kamuri poolt).

Lapsed kuni 10.aastane (k.a) tasuta! Lastele ilma piletita istekohti pole garanteeritud.

Avatud on suvekohvik Murimäe veinide ja suupistetega, kus saate iga hetk veini ja suussulavaid suupisteid tellida. Oleme selleks päevaks valmistanud Teile erilise veinikaardi, kust saate tellida veini vastavalt enda maitsele. Istekohad ei ole nummerdatud. Kuigi ilus ilm on tellitud, siis vihma korral on istekohad väliterrassi all. Kontsert toimub vabas õhus. Palume oma söögi ja joogiga kontserdialale mitte tulla.

 

P.S. Sel aastal paneme Tartust käima tasuta veinibussi, mis toob külalisi Murimäele ning hiljem viib Tartusse tagasi. Buss väljub kell 17.30 Vanemuise alumisest parklast. Kui soovid tulla üritusele ühise bussiga, siis ostu sooritamisel märgi lisainfo lahtrisse “Soovin tulla ühise bussiga”.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: