Virtuaal-degustatsioon 6 veiniga

120,00

Murimäe Veinikeldri virtuaaldegustatsioon jutustab veinikeldri loomise lugu, tutvustab veinikööki ja veinikeldrit ja annab soovitused veinidegustatsiooniks sobivatest pokaalidest ning tutvustab 6 veini.

Ostes e-poest virtuaaldegustatsiooni paketi, saate e-mailile Murimäe Veinikeldri video lingi, kust saate vaadata 12 lühivideot, mis kokku kestavad ligi 30 minutit. Videotes annab Murimäe Veinikeldri veinimeister Janika Ilves ülevaate Murimäe Veinikeldri rajamisest, veiniköögist, veinikeldrist, tutvustab veini nautimiseks sobivaid pokaale ning paketis olevaid veine. Viimases videos räägib perenaine veinide juurde sobivatest juustudest. Videos kohtute ka Murimäe Veinikeldri Muridega, kes on lahutamatu osa veinikeldri iga päeva toimetustes.

Veini saate nautida pereringis või koos sõpradega endale sobival ajal. Näiteks ühel õhtul saate nautida pereringis vahuveine ja teisel õhtul seltskonnaga punaseid veine. Kuna marja veinid säilivad külmkapis pikemat aega, siis see annab hea võimaluse pakkuda neid veine ka mõnel teisel õhtul ka sõpradele.

Virtuaaldegustatsiooni paketis kuuluvate veinide loetelu:

Victoria – on kuiv rabarberi vahuvein, mis on valmistatud rabarberi sortidest `Red Champagne` ja `Victoria` traditsioonilisel, ancestral meetodil.

Vikker – on valmistatud Eestimaisest karusmarjast. Tegu on kuiva, vähese humala ja mustasõstrapunga aktsendiga, aromaatse vahuveiniga. Valmistatud traditsioonilisel meetodil eestimaisest karusmarjast.

Ubinaveina – “Kuldne Muri” on poolkuiv õunavein, valminud magusatest Lõuna-Eestis kasvanud ‘Kuldreneti’ õuntest.

OtiPää – on valminud Truuta külas kasvanud aroonia marjadest, mis korjatud peale mesikäpast veinimeistri külastust! Küll tema juba teab mil marjad kõige magusamad! OtiPää on poolkuiv punane arooniavein.

VeinaCher – on valminud kodumaistest hapukirsi marjadest. Tegu on magusa desertveiniga.

Cydoveina –  on magus ebaküdooniavein, mis on valmistatud Seedri puukoolis kasvanud küpsetest ebaküdoonia viljadest.

Lisaks on võimalus meie e-poes tutvuda ka eesti tipp sommeljeede aruteluga meie veinide kohta.

Kategooria: