TERE TULEMAST MURIMÄELE

Olete oodatud Murimäed külastama

Oleme avatud tavakülastajale aprill-september T-N kella 11.00-16.00, teistel aegadel palume ette broneerida. Külastame viinamäge, kus anname ülevaate Murimäe Veinikeldri tegemistest ja põhjamaisest viinamarjakasvatusest.

Pileti hind 15 € /in
Pileti hind koos veinidegustatsiooniga 20€/in

Murimäe veinielamus

Pererahvas ja koerustükke täis Murid jagavad külalistele lahkelt oma kogemusi veini valmistamisest ja ehedaid veinielamusi maapealses paradiisis. 

Külastada saab viinamäge ja veinikeldrit, kus anname ülevaate Murimäe Veinikeldri tegemistest ning põhjamaisest viinamarjakasvatusest ja veinivalmistamisest. Pakume toitlustust ning korraldame koolitusi ja veinidegustatsioone, kus maitsmisele tulevad Eestis kasvatatud viinamarjadest ning muust eestimaisest toorainest valmistatud käsitööveinid. 

Pakume oma külalistele hubast ning eksklusiivset  majutust kõikide mugavuste ja saunaga külaliskorteris, kus ärgates saad nautida kaunist vaadet Lõuna-Eesti kuppelmaastikule! Murimäe Veinikeldri külaliskorter sobib hästi peredele ja väiksematele seltskondadele kuni 5-le inimesele ning neile, kes hindavad privaatsust ja looduse lähedust. 

Toetame eesti ökoturismi

Murimäe Veinikelder järgib ökoturismi põhimõtteid ning keskkonnasäästlikku majandamist.

Murimäe Veinikeldri veine saab kaasa osta, lisaks kohalikke ettevõtjate, limonaade, juuste (Andre Farm, Alutaguse juust, Viinmärdi Talu, Andri-Peedo talu, Ingel Drinks, Tori Siidritalu) jne.

Kõikidele külalistele jagame infot piirkonnas olevate vaatamisväärsuste ja aktiivse puhkuse kohta, samuti anname toitlustuse ja majutuse infot.

Murimäe veine saab maitsta ka mujal

Murimäe Veinikeldri veine on võimalik maitsta ja soetada ka meie koostööpartneritelt:

Tartumaal:
– Plantarium by Jardin
– SIP Tartu veini- ja õllepoes
– Juulamõisas

Tallinnas:
– Restoanis Noa
– Rataskaevu 16 restoranis
– SIP Tallinn veini- ja õllepoes.
– Arsenali keskuse Jardini lillepood

Põlvamaal:
– Tillu kohvikus

Valgamaal:
– Kolme Sõsara Hõrgutised restoranis
– Nõuni kaupluses