Murimäe Veinikelder

Murimäe veinikelder – maailma põhjapoolseim terrassidel asuv viinamägi. Külastage meid maaliliste Otepää kuplite vahel ja maitske meie ainulaadseid veine.

Kingi oma lähedastele või endale parim kingitus Murimäe kinkekaardina, broneeri majutus meie veinikeldri külaliskorteris või glämping-telgis. Külasta meid ja võta osa veinidegustatsioonist. 

SUVI Murimäe Veinikeldris

Teie ees on suvekohvik LaMurii suvemenüü! 
 
Sel suvel on Murimäe suvekohvik avatud lausa neljapäeva õhtust kuni pühapäeva õhtuni! 
Mõnusa suvise menüü on kokku pannud peakokk Lauri Ööpik, kes on ka Stanza Reale & Royal Catering tiimiga külastajatele alates 1. juunist kõike paremat kehakinnituseks meie veinikeldris pakkuma. Lisaks toitudele on muidugi võimalik proovida kõiki Murimäe veine.
 
Suvekohvik on avatud:
N-R: 15:00 – 20:00
L: 12:00 – 20:00
P: 12:00 – 18:00 
 
Lisaks, nagu ikka, võtame broneeringuid suuremate gruppide toitlustamiseks. Suvised grupimenüüd koostab Maarja Paju koostöös Kardemummaga.
 
Lisainfo ja broneerimise jaoks võta meiega ühendust:
📞 Telefon: 5065864
 
Murimäe Veinikeldri 2024 suvesündmuste kalender on teie ees!
 
Sel suvel kutsume teid taaskord saama osa Murimäe Veinikeldri suvisest võlust! Meie meeskond on koostöös Eesti parimate peakokkade ja sommeljeedega kavandanud suvekalendri, mis saab olema täidetud meeleoluka muusika ja maitsvate õhtusöökide ja jookidega.
 
🍇 1. mai: Avame Eesti Veinitee suvehooaja. Oleme avanud LaMurii kohviku ning lisaks saate nautida ekskursioone veinikeldris ja degusteerida Murimäe parimaid jooke.
 
🌸 11.-12. mai: Emadepäeva nädalavahetus LaMurii kohvikus ja Murimäe veinikeldris – täiuslik nädalavahetus, et tähistada kõige olulisemaid inimesi meie elus ja nautida kevadet Lõuna-Eesti kaunis looduses.
 
🍽️ 17. mai: “Naabrid külla” õhtu Vidrike Külamajas – Vidrike ja Truuta külad ühendavad jõud, et pakkuda maitseelamusi, mida toetavad Murimäe Veinikelder ja Vidrike Külamaja.
 
🌊 31. mai: Vahemere-teemaline õhtusöök suveterassil. Tunnustatud Masi veinimaja valitud veinid koos Stanza Reale & Royal Cateringi peakokk Lauri Ööpiku valmistatud menüüga.
 
Saage osa restoran Fii peakokk Karl Pajussaare loodud erilist õhtusööki mille pärliks on Joseph Mellot veinimaja veinikaart.
 
Menüüs on peakokk Anti Lepiku valmistatud värsked mereannid ja sommeljee Igor Söödi poolt sinna kõrvale sobitatud šampanjad, muusikalise naudingu pakub Silvia Ilves.
 
Kogemus, kus Vidrike külamaja tuleb külla Murimäele, tuues endaga kohalikud maitsed ja lood.
 
🎶 19. juuli: Veiniõhtu Lennaga
Õdus õhtu, kus Lenna akustiline trio kontsert ja Murimäe parimad veinid loovad täiusliku atmosfääri Avatud Talude nädalavahetuse-eelsel õhtul.
 
Sukelduge Itaalia maitsete maailma, kus peakokk Karl Pajussaar viib meid teekonnale läbi erinevate Itaalia maakondade ja sommeljee Kalle Müller toob menüü kõrvale erineva Franciacorta vahuveinid.
 
🦀 16. august: Legendaarne Rootsi vähjapidu, kus ABBA hittide saatel tantsime varajaste hommikutundideni.
 
🔥 30. august: Muinastulede õhtusöök, mis toob kokku sügisese soojuse, lõkkevalguse ja vokaalansambli Noorkuu. Menüü koostab Lauri Ööpik.
 
🍽️ 7. september: Wend Weise õhtusöök
Eriline sügisõhtusöök, kus peakokad Priit Kuusk ja meie enda superkokk Maarja Paju ühendavad taaskord jõud, et tuua teieni üks tõeline maitseelamus. Veinid valib menüü kõrvale sommeljee Kristjan Markii isiklikult.
 
Lõpetame suvehooaja maitseküllase Gruusia õhtuga, kus peakokk Mamukel ja sommeljee Aivar Vipper loovad taaskord ühe tõeliselt meeldejääva pidusöögi.

VALITUD ostusoovitused

Külastage meie veebipoodi ning nautige Murimäe veinikeldrist pärit auhinnatud veine – rahulikke ja kihisevaid. Iga sõõm on kui pidu mis tähistab aroome, maitseid ja kvaliteeti. Telli kohe ja avasta oma uus lemmik.

Murimäe veinikelder tänab oma toetajaid, partnereid, kaasaelajaid ja kõiki kes meie tegemistele on hoogu juurde andnud! Santé – paljude imeliste elamuste, veinide ja hea seltskonna terviseks!